536158_431024350297773_2046031379_nSveiki atvykę į naująją UAB „Pionierius“ svetainę! Šią svetainę kūrėme, norėdami pateisinti Jūsų lūkesčius, suteikiant kuo daugiau informacijos apie mūsų gaminamas lavinamąsias dėliones, žaidimus, knygeles. Taip pat nuo šiol mūsų gaminius galėsite užsisakyti tiesiogiai iš mūsų.

Kartu norime pastebėti, kad svetainės atnaujinimo darbai dar vyks ir toliau, todėl šiuo pereinamuoju laikotarpiu gali būti tam tikrų nesklandumų. Tikimės jūsų supratingumo ir atsiprašome, jei kartais susidurtumėte su nedidelėmis problemomis, naršant svetainėje!


 

Naujojoje svetainėje patogiai galėsite užsisakyti mūsų kuriamų dėlionių, stalo žaidimų ar knygelių, užpildę užsakymo formą, esančią pagrindiniame meniu „Parašykite mums“ arba parašę tiesiogiai elektroniniu paštu info@pionierius.lt .

Žinutėje prašome nurodyti, kuriuos gaminius pageidaujate užsisakyti, taip pat savo vardą ir pavardę, adresą, kur siųsti prekes (gatvė, namo ir buto numeris, pašto kodas, miestas) bei telefono numerį.

Prekes siunčiame nemokamai, jei užsakymo suma didesnė nei 60 €, mažesniems užsakymams priskaičiuojamos siuntimo išlaidos – 3 €.


Maloniai kviečiame visus dalyvauti naujojo puslapio kurimo procese, taip dalinantis informacija socialiniuose tinkluose bei komentuojant straipsnius. Mes vertiname Jūsų nuomonę, pasiūlymus, idėjas, nes tai leidžia mums tobulėti ir kurti lavinamuosius žaidimus, kurie būtų skirti visai šeimai.

Kviečiame dalintis savo istorijomis, gerąja patirtimi kaip lavinantys „Pionieriaus“ žaidimai prisideda prie Jūsų vaikučio ugdymo ir lavinimo.

Paverskite mokymąsi malonumu!

Su meile ir šypsena

„Pionierius“ komanda